czwartek, 20 sierpień 2020 19:42

INFORMACJE ORGANIZACYJNE PRZED MECZEM ZE SPECHOUSE PSŻ POZNAŃ

Bramy stadionu otwieramy punktualnie o godzinie 14:00!

KARNETOWICZE:
- osobne wejście tylko dla osób posiadających karnety to bramka przy bramie wjazdowej na stadion od strony ulicy Hetmańskiej,
- karnetowicze mogą również skorzystać z wszystkich innych bram wejściowych na stadion. Aby uniknąć kolejek sugerujemy jednak wybór wspomnianego wyżej, specjalnie wydzielonego wejścia,

 POSIADACZE BILETÓW JEDNORAZOWYCH:
- wejście na stadion odbywa się wszystkimi bramami od strony ul. Hetmańskiej oraz al. Powstańców Warszawy, z wyjątkiem bramki przy bramie wjazdowej od strony ul. Hetmańskiej. To wejście jest zarezerwowane tylko dla posiadaczy karnetów.

SPRZEDAŻ BILETÓW Przypominamy, że jutro nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na terenie stadionu. Gdzie zatem można jutro nabyć bilet?
 Sprzedaż stacjonarna:
- punkt informacyjny Millenium Hall, 
- w salonach Empik oraz Kolporter, 
 Sprzedaż online:
https://www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0426 

 PROGRAMY ZAWODÓW na jutrzejszy mecz! 
Przed oraz w trakcie meczu będzie prowadzona sprzedaż programów meczowych. Uwzględniliśmy zgłaszane przez Kibiców uwagi dotyczące tabeli biegowej i mamy nadzieję, że będą Państwo zadowoleni! Programy w cenie 10 zł będą do nabycia w wyznaczonych punktach na koronie stadionu.

 SKLEPIK Z GADŻETAMI
Na koronie stadionu w mobilnym sklepiku klubowym będzie prowadzona sprzedaż gadżetów klubowych. Do nabycia będą m.in. maseczki, smyczki, czapki oraz koszulki. Zachęcamy do zakupu!

 INFORMACJE DODATKOWE
- można mieć bilet w wersji pdf na telefonie/tablecie,
- zakaz wnoszenia napojów, butelek plastikowych i innych rzeczy zabronionych w regulaminie imprez masowych.

W razie jakichkolwiek problemów prosimy o informację. Staramy się spełniać Wasze oczekiwania, jednak nie zawsze wszystko wychodzi po naszej myśli. Mamy nadzieję, że problemy organizacyjne z pierwszego meczu są zażegnane i jutrzejsza wizyta na stadionie nie przyniesie żadnych negatywnych emocji!

KTO WYGRA MECZ?!?!?!

#RZEPOZ #Rzeszów #Poznań #speedway #białoniebiescy #Żurawie #wracamynadobretory #jednadrużynajednomarzenie